38 Los(e)/Seite
Louis XV style rosewood fancy table with a marble top || Rozenhouten salontafel in Lodewijk XV-stijl
Louis XV style rosewood fancy table with a marble top || Rozenhouten salontafel in Lodewijk XV-stijl met marrmeren blad
pair of neoclassical armchairs and a neoclassical fancy table with marble top || Lot van een paar
2 small gateleg tables in oak || Twee kleine gatelegtafeltjes in eik
small 19th Cent. sewing table in mahogany and two neoclassical chairs || Lot van een negentiende
antique oak refectory table with two drawers || Antieke reftertafel in blonde eik met twee laden
antique oak refectory table with two drawers || Antieke reftertafel in blonde eik met twee laden en zes balusterpoten
1920's adjustable office chair in wood and metal || Verstelbare bureaustoel in hout en metaal op een
1920's adjustable office chair in wood and metal || Verstelbare bureaustoel in hout en metaal op een vierpikkelpoot - ca 1920
antique marked umbrella stand in brass || Antieke gemerkte paraplu- of wandelstokkenhouder in koper
1920's stuffed lynx, standing on a tree trunk || Oude opgezette lynx, staand op een boomstam - op
1920's stuffed lynx, standing on a tree trunk || Oude opgezette lynx, staand op een boomstam - op sokkel - 75 x 60 cm - ca 1920
antique oak chest || Antieke koffer in eik
antique oak bedside cabinet || Antiek bijzetmeubeltje met lade en opzet in eik
19th Cent. desk chair in oak || Negentiende eeuwse (bureau)stoel met crapaudmodel en hondenkoppen in
19th Cent. desk chair in oak || Negentiende eeuwse (bureau)stoel met crapaudmodel en hondenkoppen in eik
antique armchair in oak || Antieke armstoel in eik met biezen zitting
sixties'/seventies' serving table in gilded metal with two glass shelfs || Sixties'/seventies'
mid 19th Cent. rose-wood settee || Midden negentiende eeuwse canapee in palissander
small Louis XV style bedside cabinet in marquetry || Lodewijk XV-bijzetmeubeltje met twee laden in
small Louis XV style bedside cabinet in marquetry || Lodewijk XV-bijzetmeubeltje met twee laden in marqueterie
antique "Holy Mary and Child" sculpture with wax heads, brocade clothing and silver jewels - in a
pair of Louis XIV style armchairs || Paar armstoelen in Lodewijk XIV- stijl bekleed met gobelinstof
antique chest in oak || Antieke koffer in eik
small antique Victorian bureau in patinated oak || Antiek Victoriaans bureautje (scriban op voet) in
small antique Victorian bureau in patinated oak || Antiek Victoriaans bureautje (scriban op voet) in gepatineerde eik
antique regional oak sideboard/dressoir || Antieke regionale dresse in eik met drie deuren en drie
antique regional oak sideboard/dressoir || Antieke regionale dresse in eik met drie deuren en drie laden
quite big oak refectory table || Eiken kloostertafel met balusterpoten
set of eight baroque Louis XIV style chairs || Reeks van acht stoelen met kruisverbinding in barokke
set of eight baroque Louis XIV style chairs || Reeks van acht stoelen met kruisverbinding in barokke Lodewijk XIV-stijl
pair of Louis XV style armchairs in gilded wood and a fancy table || Lot van een paar fauteuils in
three oval mirrors with frame in polychromed wood || Lot van drie ovale spiegels telkens met een
three oval mirrors with frame in polychromed wood || Lot van drie ovale spiegels telkens met een gepolychromeerd houten kader
three different style armchairs || Lot zitmeubelen : verguld crapeaudstoeltje, fauteuil met (
three different style armchairs || Lot zitmeubelen : verguld crapeaudstoeltje, fauteuil met (ruitjesstof) en Lodewijk XIV-armstoel
set of two small and one bigger oak chest of drawers || Ensemble van twee kleine commodes (met
antique oak sideboard || Antiek dressoir in eik met lade en drie deuren
19th Cent. chest of drawers in mahogany with a marble top || Negentiende eeuwse Louis Philippe-
19th Cent. chest of drawers || Negentiende eeuws Louis Philippe-meubel met zes laden
18th Cent. French oak armoire from Brittany || Achttiende eeuwse Bretoense kleer-/linnenkast in zeer
18th Cent. French oak armoire from Brittany || Achttiende eeuwse Bretoense kleer-/linnenkast in zeer mooi gepatineerde eik met twee deuren
18th Cent. French armoire in oak || Achttiende eeuwse Franse kleer-/linnenkast in eik met twee
18th Cent. French armoire in oak || Achttiende eeuwse Franse kleer-/linnenkast in eik met twee deuren
'antique' oak Flemish gothic revival armoire || 'Antiek' eiken tweedeursmeubel in Vlaamse gotische
'antique' oak Flemish gothic revival armoire || 'Antiek' eiken tweedeursmeubel in Vlaamse gotische stijl met fijngesculpteerde panelen en beelden
Louis XV style armchair || Flapoorfauteuil in beschilderd hout
set of six renaissance revival chairs in oak || Set van zes neorenaissance-stoelen in eik
quite large coat rack in metal || Kapstok van omstreeks 1900 in metaal - lengte : 173 cm
eighties' pair of Giorgetti bamboo look armchairs in lacquered wood || GIORGETTI paar eighties'
antique sideboard in oak || Antieke dressoir in eik met drie laden en drie deuren
small neoclassical chest of drawers with marble top || Neoclassicistisch meubeltje met marmeren
small neoclassical chest of drawers with marble top || Neoclassicistisch meubeltje met marmeren blad
38 Los(e)/Seite