Gent-Mariakerke

  • (Lose: 801 - 1238)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 27,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Zandloperstraat 10 , Gent-Mariakerke, 9030, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk 0032 9 224 14 40

Schätzpreis

  • Furniture (38)
38 Los(e)

  • 38 Los(e)

three different style armchairs || Lot zitmeubelen : verguld crapeaudstoeltje, fauteuil met (ruitjesstof) en Lodewijk XIV-armstoel

18th Cent. French oak armoire from Brittany || Achttiende eeuwse Bretoense kleer-/linnenkast in zeer mooi gepatineerde eik met twee deuren

'antique' oak Flemish gothic revival armoire || 'Antiek' eiken tweedeursmeubel in Vlaamse gotische stijl met fijngesculpteerde panelen en beelden

  • 38 Los(e)