8 Los(e)/Seite
Dutch 19th/20th Cent. illegibly signed aquarelle || HOLLANDSE SCHOOL - 19°/20° EEUW onleesbaar
Dutch 19th/20th Cent. illegibly signed aquarelle || HOLLANDSE SCHOOL - 19°/20° EEUW onleesbaar getekend aquarel : "IJspret" - 8,5 x 13,5
two Pascal Van den Steen aquarelles each with a horseman || VAN DEN STEEN PASCAL (1926 - 2003)
English aquarelle in the typical social realism style of the Newlyn Art Colony - attributed to
two 20th Cent. watercolors by Ingrid Geudens || Twee aquarellen met Landschappen van Ingrid Geudens
two 20th Cent. Dutch abstract aquarelles - signed Peter van Drumpt and dated (19)95 en '92 || VAN
four works amongst which an aquarelle by Leo Van Aken and Jean Timmermans || Lot (4) met o.a. een
four works amongst which an aquarelle by Leo Van Aken and Jean Timmermans || Lot (4) met o.a. een aquarel van Leo Van Aken en Jean Timmermans
aquarelle and mixed media || Lot van een aquarel met een landschap en een gemengde techniek met
aquarelle and mixed media || Lot van een aquarel met een landschap en een gemengde techniek met vrouwelijk naakt
illegibly signed aquarelle and seven prints || Lot (8) grafiek en een onleesbaar getekend aquarel
illegibly signed aquarelle and seven prints || Lot (8) grafiek en een onleesbaar getekend aquarel met zicht van La Ramatuelle
8 Los(e)/Seite